Resultater 2014

Totalt antall deltakere: 369 (ny rekord)

Fordelt på:
Herrer: 200
Damer: 38
Junior: 131

Premiering

Trekning av 5 tusenlapper blant alle påmeldte:
Anna Bergan
Noa Western
Irene Mo Lunden
Birger Bakken
Kjell Olav Bjørkholt

5 største aurer blant juniorene:
Aslak Moland (1015 g)
Nora Skeimo (800 g)
Lars Saga (710 g)
Ole Martin Heen-Espeland (665 g)
Oskar Karlsen (545 g)

5 største aurer blant damene:
Wenche Sveigane (920 g)
Alina Langmyr (690 g)
Janne Andersen (655 g)
Mari Bjørkekjær (560 g)
Solvor Olsen (475 g)

5 største aurer blant mennene:
Preben Ellingsen (1355 g) Årets Storfisker!
Jan Olav Nodeland (1315 g)
Svein Jorsvanger (875 g)
Frode Bråtlund (850 g)
Alf Helge Lindal (740 g)

Største tryte:
Marius Bjorkjenndal (370g)


Herrer Gå til: Damer| Junior
Fornavn Etternavn Sted Aure Tryte
Preben Ellingsen Arendal 1355
Jan Olavn Nodeland 1315
Svein Josvanger Froland 875 (sløyd)
Frode Bråtlund Arendal 850
Alf Helge Lindal 740 315
Morten Tveit Arendal 730
Bo Bergendal 710
Raymond Johansen 690
Kjell Olav Bjørkholt 680 330
Jørn Andersen 670
Helge Skårdal 630
Jon Flaten 625
Kjetil Nese Vegårshei 625
Kjetil Mortensen Vegårshei 600 360
Knut Kristian Moheim Vegårshei 595
Kjetil Myhre Arendal 570
Roald Voreland Vegårshei 550
Andrè Bache Risør 530
Helge Twedt Vegårshei 525
Grunde Vedfald Vegårshei 500
Runar Jensen Tveit Arendal 495
Svein Kilskar Sandefjord 485
Eirik Paulsen Grimstad 470 (sløyd)
Kåre Bådal Pedersen Bråstad 470 320
Torleif Samuelsen Arendal 470
Ernst Kilskar Sandefjord 465
Trond Rugnes 460
Geir Lillemo 450
Jon Kvisli 430
Torbjørn Bergene Skien 415
Svein Sludshammer Arendal 415
Arthur Alfsen Vegårshei 410
Steinar Flaten Sunde bru 410
Anders Lauve Vegårshei 410
Espen Bakken Konsmo 405
Terje Stormo 395
Nils Grantangen Gjerstad 385
Leif Mo 385
Per Atle Lauve 380
Øyvind Terkelsen Risør 380
Jonas Twedt Vegårshei 370
John Kvisli Vegårshei 360
Arvid Lindtveit 360
Alf Løvjomos Froland 355
Dennis van Dongen 345
Morgan Lindkeim Drangedal 340
Tallak Arne Lauve 335
Jan Morten Karlsen Sandefjord 330
Max Jacobsen 320
Tore Klæboe 300
Øystein Voreland Vegårshei 295
Øyvind Tønnesøl 290 160
Ole Tom Lauve 280
Bjørn Kristian Løvli Arendal 275
Arne Kilskar Sandefjord 260
John Sivertsen Arendal 245
Hans G Sivertsen 235
Oddbjørn Myhre Vegårshei 230 205
Roald Lehn Skien 195 90
Bent Gudbrandsen Froland 180
Jørgen Kaldal Vegårshei 180
Olav Seljåsen Froland 180
Arild Langmyr Rykene 175
Andrè Larsen Larvik 175
Martin Urdal 175
Raymond Helvensteijn 160
Hans Ivar Halvorsen Rygene 110
Olav Aas Vegårshei
Morten Aasen Grimstad
Roger Andersen Vegårshei
Øystein Andersen Kongshamn
Rolf Ivar Andersen Arendal
Øystein Andersen Sandefjord
Olav Askildsen Arendal
Birger Bakken Vegårshei
Sigmund Bergan
Øyvind Bergan
Kurt Egil Bjorkjenndal
Kenneth Bjorkjenndal
Knut Martin Bjørkholt Vegårshei
Ingvar Bjørkholt
Aslak Blågestad Arendal
Kåre Egil Bodal Pedersen
Ole Kjell Brekkemoen Tromøya
Tor Arne Brendalsmoen Gjerstad
Halvor Bråten Vatnebu
Daniel Coleman Arendal
Kjell Dahle Froland
Leif Hallgeir Dalen Vegårshei
Gudbrand Dynna
Tobias Elefsen Arendal
Reidar Eng Froland
Ivar Enger Risør
Sveinung Epletveit Songe
Kjell Esperås
Jørgen Ettestøl
Geir Evensen Kragerø
Alexander Evensen Kragerø
Øyvind Fagerli Froland
Håvard Fjærbu Froland
Simon Follerås
Trond Furseth Arendal
Birger Gauslå Dalen
Inge Gjerres Åmli
Torfinn Gjeruldsen Grimstad
Steinar Gløsmyr Skien
Atle Gløsmyr Skien
Asbjørn Granlund Vegårshei
Sondre Grønland Skien
Jan Ole Grønnlund Grimstad
Tom Gullesen Arendal
Geir Inge Gundersen Froland
Emil Meyer Halvorsen
Tore Harry Halvorsen Arendal
Jan Olav Halvorsen Rykene
Stig Hansen Risør
Kåre Harveland Froland
Reiulf Heen Vegårshei
Christer Heldal-Rubach Sarpsborg
Kristoffer Heum Froland
Vegar Hndoda Rykene
Espen Hem Jacobsen Sandefjord
Terje Henrik Jacobsen
Jan Ove Johansen Tvedestrand
Frode Johansen Gjerstad
Paul Johnsen Arendal
Erling Johnsen
John Christian Jørgensen Arendal
Ivar Jørgensen Arendal
Oddbjørn Jørgensen Kongshamn
Jan Gunnar Kaldal
Glenn Ivar Karlsen Vegårshei
Kim Kleven Arendal
Stian Knutsen
Ken Andrè Knutsen
Helge Knutsen Risør
John Willy Korsen Selåsvatn
Ronald Kwikkel
Tor Erik Langemyr Larvik
Ronny Larsen Svelvik
Per Lauvdal Arendal
Gunnar Lauve
Lennart Lauve Vegårshei
Tor Lauve Vegårshei
Henry Lauvland Moland
Per Lauvsnes Arendal
Raymond Lie Porsgrund
Endre Lunden Froland
Geir Marcussen
Gunnar Martinsen Gjerstad
Anders Martinsen Gjerstad
Jan Helge Messel
Knut Erlend Mevatne
Knut Inge Myhre Moland
Rolf Naume Risør
Terje Nes
Kurt Nilsen
Jon Nilsen Arendal
Stian Nilsen Arendal
Bjørnar Nilsen Arendal
Rudolf Nodli Arendal
Hans Olav Noraberg Arendal
Hans Nordstrøm Vegårshei
Ragnar Nordstrøm Skien
Svein Normann
Erlend Olsbu Froland
Adolf Olsen Vegårshei
Dan Ivar Olsen Froland
Ole Emil Pedersen Froland
Lars Person Rælingen
Geir Atle Petersen
Dan Børge Pettersen
Thor Viggo Pettersen
Thomas Prøys Rælingen
Ove Arne Rassmussen Froland
Eddie Risdal Froland
Morten Risdal Arendal
Vidar Risdal Arendal
Asbjørn Rugnes Vegårshei
Peter Runeborg Porsgrunn
Knut Andrè Rønningen Moland
Torstein Salomonsen Arendal
Terje Salvesen Vegårshei
Rune Solheim Froland
Ulf Støen Sannidal
Lars Støen Sannidal
Stig Sundvold Stavern
Kåre Svendsen
Jostein Sørlie Froland
Kjell Ragnar Terjesen Vegårshei
Reidar Thaule Arendal
Eirik Thorsen Arendal
Øystein Thorsen Arendal
Roald Thorsen Arendal
Morten Tversland Arendal
Erlend Tønnesen
Leif Gunnar Vang Sannidal
Kjell Vimme Froland
Bernt A Ødegård Arendal
Dag Ånonsen Grimstad
Damer Gå til: Herrer| Junior
Fornavn Etternavn Sted Aure Tryte
Wenche Sveigane Søndeled 920
Alina Langmyr 690
Janne Andersen Sandefjord 655
Mari Bjørkekjær Froland 560
Solvor Olsen Skien 475
Gerd Nerdalen 405
Unni Sivertsen Kongshavn 400
Ellen Voreland Vegårshei 350
Irene Mo Lunden 340
Solveig Grovik 330
Liv Torill Heen Espeland Vegårshei 280
Inger Torun Langmyr Arendal 270
Ragnhild Aabø Vegårshei
Wenche Askeland 195
Bente Astrup Skien
Liv Karin Berg Grimstad
Michelle Berthelsen
Eli Bjorvatten
Evy Fone Bråten
Wendy Elias Kristiansand
Elin Esperås Vegårshei
Deserèe Jakobsen
Irma Kristine Karlsen Kongshavn
Heidi Larsen Vegårshei
Janne Lauve
Trine May Lindal Vegårshei
Nelly Marcusen
Anita Mo Vegårshei
Lene Mo Vegårshei
Ingebjørg Neset Skien
Reidun Rose Vegårshei
Steinunn Helga Snæland-Bergendal
Liv Strand Vegårshei
Beate Torp Langangen
Lene Tundsberg Løddesøl
Ane Vindholmen Nedenes
May Ødegård Arendal
Torill Øya Vegårshei
Junior Gå til: Herrer| Damer
Fornavn Etternavn Sted Aure Tryte
Aslak Moland Søndeled 1015 255
Nora Skeimo Vegårshei 800
Lars Saga Vegårshei 710
Ole Martin Heen Espeland 665
Oskar Karlsen Sandefjord 545
Karina Lillemo 540
Mads Tønnesøl 505
Anette Alfsen Vegårshei 500 75
Olve Skeimo Vegårshei 495
Adrian Urdal Ødegården 490
Georg Lillemo 470
Kristine Felle Mo Vegårshei 450
Margrethe Bergan Vegårshei 440
Knut Kvisli Vegårshei 430
Regine Bergan Vegårshei 420
Magnus Bomvold Åmli 415 200
Live Sines 410 230
Fillip Flaten Vegårshei 400
Emma Thorsen Arendal 395
Andrea Bjørkholt Vegårshei 390
Joakim Langmyr Olsen Arendal 390
Lars Kristian Torp Vegårshei 380
Nils Moheim Vegårshei 375
Simen Pedersen Lindal Vegårshei 375
Anna Bergan Vegårshei 370
Halvor Lilleholt Tvedestrand 365
Lotte Emilie Torp Vegårshei 355
Sander Flaten Rugnes Vegårshei 350
Daniel Sundvold Stavern 345
Eirik Aas Vegårshei 330
Magnus Bergan Vegårshei 330
Malin Askeland Vegårshei 325
Daniella Olsen Vegårshei 315
Ole Thorsen Arendal 315
Solveig Lindtveit 310
Rebekka Mo Lunden Froland 305
Lars Reier Heen Espeland 300
Tomine Flaten Vegårshei 300
William Gauslå Dalen 300
Vetle Eng 295
Jonas Breimyr Froland 290
Marius Bjorkjenndal Vegårshei 280 370
Elias Hæreid Larsen Larvik 280
Tor Emil Vimme Froland 280
Hans Kristian Nordgård Vegårshei 275
Svein Mo Bråten Vegårshei 270
Noa Western Skien 265
Peder Jørgen Aas Vegårshei 250
Andreas Hæreid Larsen Larvik 250
Elise Felle Mo Vegårshei 245
Rikke Jørgensen-Nordli Arendal 240
Vegard Strøm Skien 235
Benjamin Mo Lunden Froland 230
Sverre Martin Kollerud Rælingen 225
Simen Heia Olsen Froland 225
Andreas Aune Vegårshei 220
Arne Christian Lauve Vegårshei 220
Trym Martinsen Klæboe 220
Isak Tønnesen 220
Vilmer Klæboe Otterstad 215
Lisa Andrea Pedersen Lindal Vegårshei 210
Andreas Blågestad Arendal 205
Malin Lauve Vegårshei 205
Vetle Strøm Skien 205
Ulrik Klæboe 200
Marcus Lines Vegårshei 200
Elise Rørvik Zachariassen 200 70
Ole Andreas Olsen Skien 195
Sara Ødegård Arendal 195
Hans Martin Olsen Skien 190
Erik Twedt Vegårshei 190
Kjetil Moheim Vegårshei 185
Jon Sines 170
Anna Aas Vegårshei 165
Selma Aas Vegårshei 165
Anne Chatrine Lauve Vegårshei 165
Ola Kristen Haugland Selås 165
Emma Renaud Vegårshei 160
Mari Aas Vegårshei 150
Henriett Lauve 150
Gyda Skeimo Vegårshei 150
Lene Songedal Vegårshei 150
Viltor Waldfougel Larvik 150
Åsmund Aas Vegårshei 125
Nicolai Pedersen Lindal Vegårshei 120
David Lines 115
Christian Lines Vegårshei 110
Liv Skeimo Vegårshei 110
Storm Lauvdal Arendal 100
Thomas Munch-Olsen Vegårshei 90
Jan Henrik Stebekk Vegårshei 60
Celine Sundvold Stavern 55
Jarle Songedal Vegårshei 220(røye)
Erling Aasbø Gjerstad
Daniel Aune Vegårshei
Halvor Bjorkjenndal Vegårshei
Morten Bjørkholt Vegårshei
Kristine Bjørkholt Vegårshei
Harald Blågestad Arendal
Eivind Blågestad Arendal
Isak Dalen
William Enger Risør
Henning Esperås Vegårshei
Maya Esperås Vegårshei
Jørgen Flaten
Emma Flaten Rugnes Vegårshei
Trygve Haugenes Vegårshei
Jonas Jacobsen
Ådvin Kjærfjord Gjerstad
Ida Elise Langmyr Larvik
Mari Lauvdal Arendal
Therese Lauve Vegårshei 105
Gunnar Lindtveit Vegårshei
Katrine Lindtveit Vegårshei
Magnus Løwe
Kevin Ormshammer
Felix Pabst
Florian Pabst
Mathias Selås
Edvard Skjulestad Moland
Rune Smeland Vegårshei
Adina Stebekk Vegårshei 60
Jørgen Stebekk Vegårshei
Birger Stebekk Vegårshei
Magnus Stornes
Solveig Sunde Vegårshei
Leon Tverrmyr Vegårshei
Johannes Værland Vegårshei
Aksel Ødegård Arendal
Eirik Ødegård Arendal
Dennis Ødegård Arendal
Gå til top



Info!

Det er kommet en del spørsmål om det er lov å fiske med oter under fiskekonkuransen, og det er lov.